O nas

Poznaj nas trochę bliżej

Jesteśmy młodym zespołem który nie boi się wyzwań. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań webowych dla firm. Posiadamy także doświadczenie w tworzeniu systemów ecommerce oraz w swojej ofercie mamy także nasz autorski system DCRM który spełnia funkcję zarządzania procesami marketing automation dla sklepów internetowych. 

Bardzo dużą wagę przykładamy do analizy procesów biznesowych klienta, tworzenia specyfikacji funkcjonalnej, testowania aplikacji oraz jej integracji z innymi systemami. Dodatkowo nasze oprogramowanie łączy rozwiązania sztucznej inteligencji z naszymi dedykowanymi rozwiązaniami.

Aplikacje dedykowane

Nasze dedykowane aplikacje są tworzone w oparciu o szczegółowy wywiad potrzeb klienta. Tworzymy także proste strony internetowe takie jak landing page czy one page.

Ecommerce

Nie masz doświadczenia w prowadzeniu sklep internetowego bądź potrzebujesz pomocy w jego tworzeniu? Bardzo chętnie pomożemy! Dodatkowo mamy specjalne narzędzia które pomogą Ci zwiększyć zysk.

SEO/ SEM

Strona internetowa, sklep internetowy to nie wszystko... Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pieniądze, musimy pokazać światu Twój produkt, usługi. Zróbmy to razem!
Obiecujemy, będzie szybciej i taniej.

Logo, wizytówki

Zapewniamy dobry start nowym firmą, a także pomagamy startupom. Zdajemy sobie sprawę, że początki bywają bardzo trudne i każda firma potrzebuje podstawowych rzeczy takich jak logo czy wizytówki.

Rekomendacje naszych klientów

To co zrobili z naszym nowym projektem The Piano Bistro & Wine Bar w Tychach przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Ciekawe pomysły oraz specjalistyczne narzędzia zdecydowanie pomogły nam zwiększyć zasięg naszej marki. Dzięki naszym wspólnym działaniom dynamicznie się rozwijamy. Gorąco polecam i rekomenduje!