7 aplikacji do efektywnego zarządzania start’upem

Kiedy zamierzasz założyć start’up powinieneś przejrzeć dostępne na rynku narzędzia które nie tyko pomogą Ci zaoszczędzić masę czasu ale również pieniędzy. Zarządzanie czasem jest bardzo ważnym i istotnym elementem podczas tworzenia start’upowego biznesu. To dzięki odpowiednio dobranym narzędziom będziesz miał możliwość prawidłowego rozwoju biznesu oraz co najważniejsze, będziesz mógł kontrolować podejmowane decyzje oraz je analizować z perspektywy czasu.

Podsumowując, poniżej przedstawiamy 7 darmowych i płatnych aplikacji webowych które z całą pewnością przydadzą Ci się już na samym starcie. Jednakże jeżeli macie jakieś inne warte polecenia aplikacje prosimy pisać w komentarzu.

asana.com

Asana

Asana to aplikacja mobilna zaprojektowana aby pomóc organizować, śledzić i zarządzać projektami. Została stworzona aby ułatwić naszą pracą i jednocześnie sprawić aby była łatwiejsza i szybsza. Wersja darmowa oprogramowania pozwala na całkiem sporo. Sprawdźcie sami.

clickup.com

ClickUp

ClickUp, kolejna mobilna aplikacja webowa, zaprojektowana do zarządzania projektami w oparciu o zwinne metodyki projektowe – AGILE. Jest to świetna jako alternatywa do Altasianowej JIRY. Wersja darmowa pozwala prowadzić nielimitowane zespoły, taski i wiele innych.

ticktick.com

TickTick

TickTick to kolejna aplikacja mobilna tym razem do organizacji czasu. Darmowa wersja nie obsługuje podglądu zadań na kalendarzu oraz ich integracji z kalendarzem Google. Niestety płatna wersja posiada jedynie jednostronną integrację z Google Calendar.

evernote.com

Evernote

Evernote, pozwala udostępniać notatki i zdjęcia oraz organizować i wyszukiwać dane za pomocą wielu platform. Użytkownik może tworzyć notatki, zapisywać strony internetowe, a także zdjęcia z telefonu komórkowego oraz tworzyć listy zadań i nagrywać wiadomości głosowe.

getpocket.com

Pocket

Pocket to narzędzie które pozwoli nam na zapisanie znalezionych przez nas artykułów, postów. Do każdej pozycji możemy przypiąć odpowiednie tagi dzięki którym szybciej odnajdziemy potrzebny post.

canva.com

Canva

Canva to świetne narzędzie do projektowania postów na Facebook’a, Instagrama i headera do profilu na LinkedIn oraz konstruowania oferty handlowej czy nawet logo. Możesz z niej korzystać zarówno na telefonie, jak i komputerze, co ułatwia powrót do projektu o każdej porze, w dowolnym miejscu.

drive.google.com

Google Drive

Google Drive to usługa do przechowywania i synchronizacji plików. W wersji darmowej jest dostępna powierzchnia o pojemności 15GB. W ramach usługi dostępne są takie narzędzia jak edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny czy też wiele innych przydatnych aplikacji.